Editör Kurulu

EDİTÖR / EDITOR

Dr. Öğr. Üyesi Zeki Keskin, zekikeskin1974@hotmail.com

Gaziantep Islam Science And Technology University Faculty of Islamic Sciences, Gaziantep, TÜRKİYE

EDİTÖR YARDIMCILARI / EDITOR ASSISTANS

Doç. Dr. Harun ABACI, harunabaci@pau.edu.tr

Pamukkale University, Faculty of Theology Denizli, TÜRKİYE

Dr. Fatih Özaktan, fatihozaktan@hotmail.com

Afyon Kocatepe University, Faculty of Islamic Sciences Afyonkarahisar, TÜRKİYE

ALAN EDİTÖRLERİ/ FIELD EDITORS

Doç. Dr. Recep Orhan ÖZEL, orhan.ozel@amasya.edu.tr

Amasya University, Faculty of  Theology, Amasya, TÜRKİYE

Doç. Dr Mehmet Demirci, hmehmetdemirci@hotmail.com

Erciyes University, Faculty of Theology, Kayseri, TÜRKİYE

 

İNGİLİZCE DİL EDİTÖRÜ / ENGLISH LANGUAGE EDITOR

Ömer Faruk Şen, omerr.f.sen@gmail.com

FRANSIZCA DİL EDİTÖRÜ/ FRENCH LANGUAGE EDITOR

Betül Demirel, betuldemirel@outlook.com

 YAYIN KURULU / EDITORIAL BOARD

Prof. Dr. Celil Kiraz, ckiraz@uludag.edu.tr

Bursa Uludağ University, Faculty of Theology, Bursa, TÜRKİYE  

Prof. Dr. Mehmet Çiçek, mehmet.cicek@kocaeli.edu.tr

Kocaeli University, Faculty of Theology, Kocaeli, TÜRKİYE

Prof. Dr. Abdullah Kahraman, a.kahraman69@hotmail.com

Marmara University, Faculty of Theology, İstanbul, TÜRKİYE

Prof. Dr. Kerim Buladı, kerim.buladi@istanbul.edu.tr

İstanbul University, Faculty of Theology, İstanbul, TÜRKİYE

  Prof. Dr. İsmail Karagöz, ismailkaragöz1954@gmail.com

Düzce University, Faculty of Theology, Düzce, TÜRKİYE

Prof. Dr. M. Akif Koç, koc@divinity.ankara.edu.tr

Ankara University, Faculty of Theology, Ankara, TÜRKİYE

Prof. Dr. Burhan Baltacı, baltaci@kastamonu.edu.tr

Kastamonu University, Faculty of Theology, Kastamonu, TÜRKİYE

Prof. Dr. Abdurrahman Candan, abdurrahman.candan@hbv.edu.tr

Ankara Hacı Bayram Veli University, Faculty of Theology, Ankara, TÜRKİYE

Prof. Dr. Muammer Erbaş, muammer.erbas@deu.edu.tr

Dokuz Eylül University, Faculty of Theology, İzmir, TÜRKİYE

Doç. Dr. Şaban Karasakal, sabankarasakalibu.edu.tr

Bolu Abant, İzzet Baysal University, Faculty of Theology, Bolu, TÜRKİYE

Doç. Dr. Aydın Temizer, aydin73@gmail.com

Marmara University, Faculty of Theology, İstanbul, TÜRKİYE

Doç. Dr. Muhammed Coşkun, muhammed.coskun@marmara.edu.tr

Marmara University, Faculty of Theology, İstanbul, TÜRKİYE

Doç. Dr. Muhammed Abay, abay@marmara.edu.tr

Marmara University, Faculty of Theology, İstanbul, TÜRKİYE

Doç. Dr. Avnullah Ateş, enes.ates@bileceik.edu.tr

Bilecik Şeyh Edebali University, Faculty of Islamic Sciences, Bilecik, TÜRKİYE

Doç. Dr. Ali Bulut, alibulut@sdu.edu.tr

Süleyman Demirel University, Faculty of Theology, Isparta, TÜRKİYE

Doç. Dr. Bilal Deliser, bilaldeliser@cumhuriyet.edu.tr

Sivas Cumhuriyet University, Faculty of Theology, Sivas, TÜRKİYE

Doç. Dr. Mehmet Altuntaş, mehmet.altuntas@yobu.edu.tr

Yozgat Bozok University, Faculty of Theology, Yozgat, TÜRKİYE

Doç. Dr. Hatice Şahin, hatice.sahin@omu.edu.tr

On Dokuz Mayıs University, Faculty of Theology, Samsun, TÜRKİYE

Doç. Dr. Recep Demir, recep.demir@omu.edu.tr

On Dokuz Mayıs University, Faculty of Theology, Samsun, TÜRKİYE

Doç. Dr. Faruk Özdemir, fozdemir@sinop.edu.tr

Sinop University, Faculty of Theology, Sinop, TÜRKİYE